דאנס תל אביב Dance Tel Aviv

בואו לרקוד איתנו!

בואו להשתחרר, לזוז, להתרגש, לתת לגוף להוביל. להיכנס לסטודיו ולא לרצות לצאת. בואו לרקוד איתנו! השאירו פרטים ונדבר ממש עוד מעט!

אודותנו

בלב תל אביב, לא רחוק מתיאטרון הבימה,
שוכן המרכז שלנו, סטודיו דאנס תל אביב.

שני אולמות ריקוד המאפשרים למורים המקצועיים וחדורי ההתלהבות שלנו ללמד את כ-ו-ל-ם.

או לפחות את כל מי שבאמת רוצה לרקוד בחופשיות ובהנאה בלתי נגמרת, בין אם יש לו ניסיון או לא.

את סטודיו דאנס תל אביב הקמנו מתוך אהבה ותשוקה עזה לריקוד ולקשר עם אנשי,
ומתוך אמונה שלמה ומלאה שכל אחד יכול לרקוד,
אם יש לו את הרצון והמורה הנכון.

טקסט לורום איפסום, לרשום כאן

סוגי ריקוד

סלסה

סלסה הוא אחד מסגנונות הריקוד הפופולאריים ביותר היום בעולם בכלל ובישראל בפרט. הסלסה היא ריקוד סקסי וחושני, מהיר ולוהט, שמבטיח אנרגיה גבוהה וחשמל באוויר.

ריקודים לטינו-אמריקאים

גם הריקודים הלטיניים הם קבוצה של סגנונות ריקוד, שמקורם בדרום אמריקה. בעוד הריקודים הסלונים קיבלו אופי אירופאי מאופק ואלגנטי, הריקודם הלטיניים חופשיים וחושניים יותר והלבוש חושפני יותר.

ריקודים סלוניים

ריקודים סלוניים הם קבוצה של חמישה ריקודי זוגות קלאסיים: וואלס, וואלס אנגלי, טנגו, פוקסטרוט, קוויק סטפ,

סווינג

הסווינג הקלאסי נוצר במועדון הסאבוי האגדי בהארלם בתחילת שנות ה-30 של המאה ה- 20, ומהר מאוד הוא הפך לסגנון הריקוד הפופולארי ביותר בארה"ב, כשממנה התפשט לכל העולם.

טנגו ארגנטינאי

טנגו ארגנטינאי הוא המקור של הטנגו הקלאסי שכולם מכירים. ריקוד מלא תשוקה וחושניות, שנולד במועדונים האפלוליים של בואנוס איירס וצבר אהדה רבה בכל העולם כבר בתחילת המאה ה-20

בצ'אטה

ריקוד הבצ'אטה נולד ברפובליקה הדומיניקנית ומכיוון שמדובר בסגנון ריקוד לטיני, הבצ'אטה הוא סגנון ריקוד חושני, והוא נפוץ מאוד במועדוני לילה שונים ברחבי העולם.

פוהו

ריקוד הפוהו (שנקרא גם פוחו) הוא ריקוד שמגיע מצפון מזרח ברזיל והוא אחד הריקודים החושניים ביותר. בפוהו בני הזוג צמודים אחד לשני, מחובקים, צמודים צמודים, כשהם נעים בהתאמה מושלמת בתנועות מראה זה לזו.

קיזומבה

הקיזומבה הוא ריקוד זוגי אפריקני יפהפה וכפרי שידוע מתוך חושניותו, רקד בחיבוק. מוסיקה וריקוד מוכר שמקורו באנגולה, אבולוציה של סמבה. המוזיקה היא שילוב של סמבה וזוק (ממרטיניק וגוואדלופה).

ווסט קוסט סווינג

גרסה מודרנית של הסווינג המהיר, הוא איטי יותר, חלק יותר וסקסי יותר. ה-WCS התפתח בשנות ה- 40 במועדוני הבלוז בחוף המערבי של ארה"ב.

בלוז

בלוז הוא סגנון מוסיקלי מוכר, אך לא רק. הריקוד, כמו המוסיקה, התפתח בקהילות אפרו-אמריקאיות של עבדים בדרום ארצות הברית בסוף המאה ה-19

מדברים עלינו

Pascale Bercovitch
גם ריקודים, גם מסיבות, גם חבר'ה, גם משפחה, גם מקצוענות, גם אהבה וגם... אין כמו הבית הזה כדי לרקוד ! פשוט תגיעו, כל אחד מבורך ומיוצא משם עם חייך מאוזן לאוזן... תודה שון וכל הצוות המדהים שלך!
פסקל ברקוביץ
לימור שטרן_1
המקום הכי מושלם לרקוד בו. מרגישים שם אווירה כמו בית, מורים מדהימים ומסיבות כייפיות לתוך הלילה! מומלץ ברמות!
לימור שטרן
Jhovanny Sánchez
אווירה מעולה, טובה, מוזיקה טובה, שירות טוב. Excelente , Buen ambiente, buena musica, Buen servicio.
Jhovanny Sánchez
דודו ברזילי
כל מי שאהב ריקודים סלונים המקום ממולץ מאד.פשוט כיף!
דודו ברזילי

השאירו פרטים

דילוג לתוכן