אודותינו

בלב תל אביב, לא רחוק מתיאטרון הבימה, שוכן המרכז שלנו, סטודיו דאנס תל אביב.

הכירו אותנו
והעבודה שלנו

בלב תל אביב, לא רחוק מתיאטרון הבימה, שוכן המרכז שלנו, סטודיו דאנס תל אביב. אולם ריקוד מאובזר המאפשר למורים המקצועיים וחדורי ההתלהבות שלנו ללמד את כ-ו-ל-ם. או לפחות את כל מי שבאמת רוצה לרקוד בחופשיות ובהנאה בלתי נגמרת, בין אם יש לו ניסיון או לא.
את סטודיו דאנס תל אביב הקמנו מתוך אהבה ותשוקה עזה לריקוד ולקשר עם אנשים, ומתוך אמונה שלמה ומלאה שכל אחד יכול לרקוד, אם יש לו את הרצון והמורה הנכון.

קבל לדעת המקצוענים שלנו!

הסטודיו שלנו מתמחה בריקודי זוגות בכלל ובריקודי זוגות חברתיים, שהם הטרנד הבינלאומי הלוהט והמוביל היום, בפרט. ריקודי הזוגות החברתיים אינם תחרותיים ומבוססים על החלפת זוגות ריקוד בסבב, כך שאין חובה לבוא עם בן או בת זוג, אלא רק עם רצון לרקוד וליהנות.

קורסים לריקודים החדשים ביותר שלנו!

סווינג אנרגטי ושובב, ווסט קוסט סווינג המאפשר ביטוי אישי ויצירתי, טנגו ארגנטינאי מלא תשוקה וחושניות, סלסה סקסית, פוהו, בלוז, וכמובן ריקודים סלוניים קלאסיים וריקודים לטינו-אמריקאיים, ועוד. כל סגנון ריקוד זוגות שרק תרצו, אנחנו נמצא את המורה הטוב ביותר שיכול ללמד אתכם לרקוד, גם אם חשבת שיש לכם רגליים שמאליות.

מי יהיה הכי טוב שלך?

ריקוד, יודע כל מי שכבר חווה את האירועים והשיעורים שלנו, הוא הזדמנות מיוחדת במינה המשלבת הרבה הנאה יחד עם כושר, מפגש חברתי, מוזיקה מעולה ואווירה מחשמלת.
רק תביאו את עצמכם, השאר עלינו.

Call us back

התקשר אלינו

דילוג לתוכן