הצוות

כל המדריכים בסטודיו דאנס הם אנשים מיוחדים שחושבים, נושמים וחיים ריקוד. המדריכים שלנו הם אנשים שמבלים את רוב זמנם בתנועה וריקוד בשעות של אימון בסטודיו, במסיבות ריקודים, בהופעות, בהשתלמויות ריקוד מקצועיות וסדנאות העשרה במחול, בתחרויות ופסטיבלי ריקוד מקצועיים מסביב לעולם, ועוד. העיקר לרקוד. את הידע העצום שיש להם בריקוד הם ישמחו לחלוק איתכם, ואנחנו שומרים לכם את הזכות לבחור את המדריך או המדריכה שאתם מתחברים אליהם ויכולים לעזור לכם להביא לידי ביטוי את הרקדן או הרקדנית שבכם.

Sean Ziv

בעל הסטודיו, מלמד ריקודים סלוניים ולטיניים

מייד אחרי שהתחיל ללכת, שון התחיל גם לרוץ. כך האגדה המשפחתית מספרת. מאז הוא אוהב כל דבר שקשור בגוף ובתנועה. אם היה אפשר לעשות תואר בריקודים הוא היה עושה. במקום זה שון הלך ללמוד ביולוגיה באוניברסיטת "בר אילן" כי זה נראה לו מעניין. לאחר קבלת התואר הוא יכול היה להמשיך במקצוע, אבל העדיף לעבוד כמורה לריקודים סלוניים בבית הספר לריקוד "ארתור מאריי". ואחרי שלוש שנים הוא פתח, בתל אביב, את סטודיו "שון זיו" לריקודים סלוניים. עוד כמורה לריקוד עבד שון בהפקות גדולות ותוכניות טלוויזיה כמו "הדוגמניות", "לרדת בגדול", עבור קליפים ל- MTV להקת בת-שבע, ועוד. גם היום הוא מתמלא שמחה מכל דבר שקשור בריקוד ותנועה, וזה אחד מסודות ההצלחה שלו. חוץ מהתשוקה העזה שלו לריקוד, שון ידוע כמורה בעל סבלנות שאינה נגמרת וביכולת שלו לגרום לכל אדם לרקוד. שיטת הלימוד של שון ייחודית, ושומרת על נעימות, כשההסברים והתרגול הם בגובה העיניים. עד היום לא קרה שתלמיד הגיע לסטודיו ולא יצא ממנו מפזז, גם אם הוא חשב שיש לו שתי רגליים שמאליות ושהוא לעולם לא יצליח ללמוד לרקוד. המוטו של שון אומר שבכולנו מסתתר רקדן שטרם התגלה, והוא מוכיח את זה כל יום מחדש.

בעלת הסטודיו ומורה לריקודים סלוניים ולטיניים

אנה נולדה למשפחה בה אמנות הייתה הדת השלטת, והיא מייד הפכה למאמינה. היא למדה מוסיקה קלאסית, אמנות גבוהה, וריקוד, ולבסוף למדה את האמנות הגבוהה מכולן – אמנות הסבלנות, והפכה למורה.
בין היתר, כלל פולחן הדת של אנה לימוד ריקודי זוגות כבר בגיל 10. את סופי השבוע שלה הייתה אנה מבלה באירועי ריקוד חברתיים, בהם למדה את הכללים הבסיסיים ביותר בריקוד, ובחיים בכלל: הקשבה, תקשורת, יצירתיות ונאמנות לעצמה. במשך עשר שנים אנה התחרתה בתחרויות של ריקודי זוגות וזכתה בפרסים רבים, אך את השמחה הגדולה ביותר והסיפוק הגדול ביותר שלה אנה שאבה מאירועי ריקוד לא תחרותיים, עם כל ההתרגשות שהם הביאו איתם.
כמאמינה אדוקה בער באנה הדחף ללמד אחרים את עיקרי האמונה. היא למדה את הפדגוגיה של הריקוד באקדמיה ההונגרית לריקוד, ובמקביל המשיכה לככב באירועי הריקוד החברתיים, שאינם תחרותיים, כשהיא רוקדת מגוון רחב של סגנונות: סלסה, בצ'אטה, טנגו ארגנטינאי, וריקודים סלוניים. כמורה, אנה העבירה את עיקרי האמונה שלה הלאה בשמחה לקבוצות שונות: תלמידי תיכון, בני גיל הזהב, בעלי צרכים מיוחדים, תלמידי בית ספר יסודי החל מכיתה א', תלמידי תיאטרון, זוגות  לפני חתונה ועוד.
החזון של אנה לעתיד כולל טיפול בתנועה ותרפיה בריקוד.

Anna Romvari

Gefen Zolberg

מורה לסווינג וריקוד הבלוז

גפן רוקדת מגיל 3, והכל בא בחשבון: מבלט קלאסי, מחול מודרני, ג'אז, יוגה, פילאטיס, גאגא, קונטקט אימפרוביזציה, סטפס ופרי סטייל, והיד עוד נטויה. או בעצם – הרגל. לינדי הופ היא רוקדת כבר 6 שנים, ומלמדת אותו כבר שנה וחצי, למרות שיש לה תעודת מעסה בכירה ותואר ראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה, ובמקביל להוראת הריקוד היא מטפלת בגישת גוף-נפש. 
גפן מאוהבת בלינדי-הופ, כך היא מעידה על עצמה, ונוסעת בעקבותיו לפסטיבלים בינלאומיים. ואם כל האמור לעיל לא מספיק, גפן מארגנת ומפיקה אירועים מקומיים, מופיעה, בונה כוריאוגרפיות לחתונות ומלמדת ריקוד לקבוצות ובשיעורים פרטיים.
מה שמושך את גפן אל הלינדי-הופ הוא שמחת החיים של הריקוד, התקשורת הזוגית שיש בו, המוסיקה המעוררת והתרבות העשירה שהוא מביא איתו. עבור גפן הריקוד הוא פלטפורמה למשחקי מוסיקה ותקשורת, המלווים בהרבה שמחה וחופש לביטוי עצמי יצירתי.
"אני ברת מזל ללמד ונהנית למצוא את הדרך הייחודית לכל אחת ואחד להתחבר לקצב הסווינג".

בעל הסטודיו

אנה גדלה במשפחה שדתה הייתה אמנות. היא הפכה מיד לאמונה. לימודיה עסקו במוזיקה קלאסית, ריקוד ואומנויות יפות, ובסופו של דבר באמנות הסבלנות – הוראה. היא התחילה ללמוד ריקודים זוגיים כשהייתה בת 10 והיא בילתה את סופי השבוע שלה באירועי ריקוד חברתיים שלימדו אותה את הדברים הבסיסיים ביותר בריקוד ובכלל בחיים – הקשבה, תקשורת, יצירתיות ולהיות האני האמיתי שלה.
היא הפכה לרקדנית בתחרות והיא זכתה בפרסים עם שותפים שונים במשך 10 שנים, אבל זה לא נתן לה סיפוק כמו ההתרגשות של הריקוד  החברתי.
הדחף להפיץ את חדוות הריקוד הוביל אותה להוראה. היא למדה פדגוגיה לריקוד באקדמיה ההונגרית למחול והמשיכה להיות רקדנית חברתית פעילה בסגנונות שונים – סלסה, בצ'טה, טנגו ארגנטינאי, קיזומבה, ריקודים סלוניים.

היא לימדה קבוצות רבות ושונות של אנשים עם צרכים שונים, כמו בני נוער בתיכון, קשישים עם קשיים פיזיים, קבוצות עם תסמונת דאון ואוטיזם, תלמידי כיתה א', תלמידי תיאטרון, זוגות חתונות וכו'. החזון שלה לעתיד הוא להפוך ל- מתרגל שכלי הריפוי שלו הוא טיפול בתנועה/ריקוד.

Anna Romvari

Call us back

התקשר אלינו

דילוג לתוכן