ריקודי חתונה

מזל טוב! אתם עומדים להתחתן… אך מה עם הריקוד?
במשך 12 שנים אנו עוזרים לאינספור זוגות מתחתנים להתכונן ליום המיוחד בחייהם.
האם אתם רוצים ריקוד פשוט ואלגנטי כמו וואלס? אולי רומבה רומנטית וחושנית? או אולי אתם חולמים להפתיע את אורחיכם ולפרוץ בסווינג מלהיב ונמרץ?
בין אם אתם רוצים להיראות טבעיים עם מספר צעדים בסיסיים, או בין אם אתם רוצים להופיע עם כוריאוגרפיה עוצרת נשימה, אנו נעזור לכם להגדיר את מטרותיכם. ביחד נממש את רצונותיכם במספר שיעורים ברורים וידידותיים, אפילו לרקדן המתחיל. אנו נוודא שאתם מרגישים לגמרי בנוח לקראת הרגע בו תדרכו על רצפת הריקודים לראשונה כבעל ואישה

הזמן את שיעור הניסיון

הנה מספר טיפים והמלצות לזוגות חתונה:

  1. השאירו לעצמכם מספיק זמן לשיעורי הריקוד!לעיתים קרובות זוגות מגיעים לסטודיו רק כשבוע-שבועיים לפני יום חתונתם, ומצפים שברגע האחרון יוכלו ליצור ריקוד חתונה מרהיב. יש לקחת בחשבון שלכל זוג מטרות שונות וקצב למידה משלו. תנו לעצמכם זמן ליהנות מחוויית השיעורים הפרטיים, להגשים את מטרותיכם ולהרגיש בטוחים בעצמכם ביום הגדול.
  2. בחרו את המוסיקה שלכם בחכמה! יש שירים 'רקידים' יותר ויש פחות. הביאו את השירים האהובים עליכם לפגישת הייעוץ האישי, ואנו נעזור לכם לבחור את השיר ואת סגנון הריקוד המתאימים ביותר עבורכם. אם אין לכם רעיון לשיר אנו נשמח לספק לכם רשימת שירים מומלצים.
  3. בנות – הכירו את מגבלות השמלה שלכן! כאשר את הולכת למדידה נסי לרקוד קצת בשמלה. האם את יכולה להרים את הידיים למעלה? האם את דורכת על מכפלת השמלה כשאת הולכת לאחור? האם חצאית השמלה רחבה עד כדי כך שאת לא יכולה לזוז בכלל? חשוב להכיר את שמלתכן ולעדכן אותנו על-מנת שנבנה לכם את הכוריאוגרפיה המתאימה ביותר.
  4. התאמנו בנעליים שלכם! על מנת למנוע הפתעות על רחבת הריקודים, רצוי להתאמן בנעלי החתונה שלכם ולהתרגל אליהם. בנות – תרגלו את הריקוד עם העקב בגובה המתאים!

Call us back

התקשר אלינו

דילוג לתוכן